В Будинку кіно відбудеться вечір пам’яті Євгена Сивоконя з безкоштовним показом фільмів
19 травня 2026 року в київському Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6; станція метро “Палац спорту”) повинен був відбутись перший показ підбірки анімаційних фільмів різних років до 100-річчя української анімації. І він відбудеться о 18:00 в Синій залі, але життя внесло свої корективи: 5 травня 2026 року помер геній української анімації, режисер та художник Євген Сивокінь. Тож показ буде ще й вечором пам’яті, де про життя та роботи Євгена Яковича згадають і розкажуть кінознавці, а також його колеги та учні. На екрані ж Будинку кіно, де 9 травня проходило прощання з майстром, знову оживуть створені ним світи. Вхід на цю подію, яка безусмнівно варта вашої уваги, вільний.
Пропонуємо також прочитати наш матеріал про минулорічну виставку Євгена Яковича в Довженко-Центрі.

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!



![МУР. Ти [Романтика] в кіно](https://playua.net/wp-content/uploads/2026/06/mur-400x360.jpg)





